W jaki sposób przygotowywać się na testy policyjne?

W jaki sposób przygotowywać się na testy policyjne?

Kariera w policji daje ludziom dużą szansę na to, aby przyczynili się pozytywnie do życia ich lokalnej społeczności. Pragniesz zapobiegać przestępczości i być szanowaną osobą? Prawdopodobnie dobrze spiszesz się jako kandydat na funkcjonariusza. Jeżeli twoje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie, szkółka policyjna prawdopodobnie wyśle cię na szczegółowe badania i testy sprawnościowe.

Istnieją sposoby, które pomogą ci się przygotować na wyzwania czekające na kandydatów do szeregów policji. Jeżeli palisz i dostałeś się na program szkoleniowy, najlepiej będzie, jeśli po prostu rzucisz palenie. Im wcześniej zaczniesz, tym łatwiej. Rozważ ograniczenie używek takich jak alkohole, papierosy i miękkie narkotyki.

Co jeszcze można zrobić, aby zwiększyć swoje szanse podczas szkoleń policyjnych?

Zacznij biegać! I to jak najszybciej, gdyż to właśnie kondycja będzie główną wskazówką dotyczącą tego, czy zdasz. Kolejnym istotnym elementem będzie twoja ogólna tężyzna fizyczna. Staraj się zdrowo odżywiać i pić dużo wody, aby dobrze wypaść na badaniach. Możesz również skonsultować się z lekarzem na własną rękę, aby doradził ci, co możesz zrobić w celu poprawienia swojego stanu zdrowia.

Każdego dnia wykonuj różne ćwiczenia, w tym pompki, podskoki i przysiady. Wyznacz sobie cele na podstawie zalecenia swojego wydziału. Na przykład możesz skontaktować się z byłymi rekrutami, którym udało się zdać testy sprawnościowe. W ten sposób dowiesz się, na jaki rodzaj treningu musisz zwrócić uwagę.