25-letni kierowca audi cudem uniknął śmierci w kolizji z pociągiem na przejeździe kolejowym

25-letni kierowca audi cudem uniknął śmierci w kolizji z pociągiem na przejeździe kolejowym

Cudowne ocalenie 25-letniego kierowcy audi stało się tematem rozmów pracowników kolei, którzy byli zdumieni faktem, że młody człowiek przetrwał tak groźne zdarzenie drogowe. Miało ono miejsce w miejscu, gdzie tory kolejowe przecinają drogę między Sitnem a Jarosławcem. Niewiarygodne było dla nich, że kierowca mógł wyjść cało z tak niebezpiecznej kolizji.

Szczegóły zdarzenia pokazują, że doszło do niego 4 grudnia 2023 roku, tuż po godzinie 19:00, na przejeździe kolejowym pomiędzy niewielkimi miejscowościami Sitno i Jarosławiec, znajdującymi się niedaleko od Zamościa.

Młody mężczyzna podróżował swoim audi od strony Sitna w kierunku Jarosławca. Miejsce, w którym doszło do zdarzenia, charakteryzowała prosta trasa i dobrze widoczny przejazd kolejowy, oznakowany znakiem „STOP”.

Niemniej jednak, pomimo jasnych oznaczeń drogowych, kierowca audi nie zastosował się do obowiązku zatrzymania przed torami kolejowymi. Nie potrafił wyjaśnić, dlaczego nie zauważył świateł nadjeżdżającego pociągu i nie zdołał odpowiednio zareagować na zbliżający się skład. Jego brawurowa jazda zakończyła się dramatycznym zderzeniem z maszyną ciężarową.