Przerażająca bójka nastolatków przed popularnym lokalem w Tarnobrzegu: drobna zaczepka jako iskra konfliktu

Przerażająca bójka nastolatków przed popularnym lokalem w Tarnobrzegu: drobna zaczepka jako iskra konfliktu

Choć nie jest jasne, co dokładnie spowodowało eskalację napięcia, to wiadomo jedno – mała zaczepka w toalecie popularnej restauracji w Tarnobrzegu w województwie podkarpackim doprowadziła do dramatycznego starcia na zewnątrz budynku. Czwórka przyjaciół znalazła się niespodziewanie w centrum brutalnych ataków trójki silniejszych agresorów.

Dramatyczne wydarzenia rozegrały się przed McDonald’s, położonym na osiedlu Dzików w Tarnobrzegu. Wspólnie spędzająca czas grupa znajomych nieoczekiwanie znalazła się w konflikcie z innymi młodzieńcami. Całość zdarzeń zapoczątkowała niewielka kłótnia w łazience restauracji. To jednak okazało się być tylko prologiem do bezpardonowej walki, która miała miejsce na zewnątrz restauracji.

Wszystko szybko przybrało dramatyczny obrót – młodzieńcy zaczęli się szarpać, używać pięści i kopnięć. Brutalne starcie trwało kilka minut. Siła zadawanych ciosów była tak wielka, że jeden z młodzieńców utracił przytomność. W wyniku urazu musiał zostać przewieziony do szpitala karetką pogotowia.

Afera w Tarnobrzegu zwróciła uwagę lokalnej policji, która podjęła śledztwo w sprawie incydentu. Funkcjonariusze mieli zadanie zebrania zeznań od świadków oraz przeanalizowania nagrań z monitoringów w celu określenia, kto był agresorem, a kto ofiarą tego strasznego wydarzenia.