Brutalna śmierć młodej kobiety w Krakowie: sprawca jest nadal na wolności

Brutalna śmierć młodej kobiety w Krakowie: sprawca jest nadal na wolności

Przy ulicy Bytomskiej, w jednym z mieszkań krakowskich, odkryto tragiczne zdarzenie. Odnaleziono tam ciało 20-letniej młodej kobiety, która zmarła w wyniku uduszenia.

Informacje o odnalezieniu ciała potwierdziła prokuratura, która dodała, że znalezisko zostało odkryte w sobotni wieczór. Na podstawie obrażeń odnalezionych na ciele ofiary, prokurator Janusz Kowalski, pełniący rolę rzecznika Prokuratury Okręgowej w Krakowie, stwierdził dla RMF FM, że wystarczająco wiele dowodów wskazuje na udział osób trzecich w tej tragedii.

Prokuratura krakowska podjęła decyzję o wszczęciu śledztwa w sprawie zabójstwa 20-latki. W Zakładzie Medycyny Sądowej przeprowadzono badania zwłok młodej kobiety. Śledczy są jednak bardzo powściągliwi w udzielaniu informacji na temat tej zbrodni i rozważają różne hipotezy śledcze.

Z nieoficjalnych źródeł RMF FM wynika, że głównym podejrzanym o popełnienie tej zbrodni jest 21-letni partner ofiary. Wskazuje na to fakt, że po zdarzeniu nabył on bilet lotniczy do Londynu i udał się na lotnisko w Balicach pod Krakowem, skąd prawdopodobnie odleciał.