Groźna kolizja rowerzysty z naczepą ciężarówki kończy się tragicznie

Groźna kolizja rowerzysty z naczepą ciężarówki kończy się tragicznie

Wczorajszą noc poplamiono krwią, kiedy około godziny 22:00 doszło do wstrząsającego wypadku drogowego. Niespodziewane zdarzenie pochłonęło życie rowerzysty w wieku 58 lat. Miejsce tragedii przypominało scenę filmu kryminalnego, pełne było śledczych zajętych dochodzeniem, które trwało aż do późnych godzin nocnych. Śledztwo w tej sprawie prowadzi policja pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tychach.

Zgłoszenie o tragicznym incydencie wpłynęło do służb ratunkowych kilka minut po godzinie 22:00. Centrum zdarzenia to ulica Turyńska w Tychach. Na miejscu pojawiły się natychmiast ekipy służb ratunkowych – załoga karetki pogotowia, strażacy oraz funkcjonariusze policji z Komendy Miejskiej w Tychach. Podczas początkowych ustaleń na miejscu zdarzenia, funkcjonariusze doszli do wniosku, że nieznane są przyczyny, przez które rowerzysta jadący na elektrycznym dwukołowcu uderzył w naczepę prawidłowo zaparkowanego pojazdu ciężarowego marki Mercedes.

Niestety mimo heroicznych starań świadków zdarzenia i personelu medycznego, nie udało się uratować życia poszkodowanego mężczyzny. Akcja ratunkowa na ulicy Turyńskiej trwała do późnej nocy. Śledztwo w sprawie tej tragicznej kolizji prowadzi obecnie Komenda Miejska Policji w Tychach pod nadzorem Prokuratury Rejonowej.