Gwałtowna kolizja na stacji paliw: Pijana kierująca uderzyła w radiowóz policyjny

Gwałtowna kolizja na stacji paliw: Pijana kierująca uderzyła w radiowóz policyjny

W ciągu ostatnich godzin wieczornych, na jednym z punktów dystrybucji paliwa w Tomaszowie Lubelskim, doszło do zdarzenia, które z pewnością nie jest typowe. Pani, która przyszła na zakupy do sklepu stacji paliw, po zakończeniu transakcji wróciła za kółko swojego Citroena i podczas wykonywania manewru zawracania, uderzyła w zaparkowany obok radiowóz policyjny.

Jednak nie tylko niedopatrzenie było powodem tego incydentu. Zostało stwierdzone, że 45-letnia kobieta była pod wpływem alkoholu. W jej organizmie znajdowało się prawie 2 promile alkoholu. Ironią losu jest fakt, że pojawiła się na stacji paliw z zamiarem zakupu kolejnej butelki alkoholu.

Na miejsce przybyli funkcjonariusze, którzy od razu przeprowadzili badanie alkomatem. Wynik był pozytywny – pani miała blisko dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. To była 45-letnia mieszkanka Tomaszowa Lubelskiego, która mimo upojenia alkoholowego zdecydowała się usiąść za kierownicą, a następnie na dokonanie zakupu alkoholu.

Na szczęście, pomimo tego zdarzenia, nikt nie został ranny. Teraz jednak kobieta będzie musiała stawić czoła konsekwencjom swojego nieodpowiedzialnego zachowania i odpowiedzieć za swoje czyny przed sądem.