Kierująca pod wpływem alkoholu 23-latka spowodowała zamieszanie na rondzie w Lubinie

Kierująca pod wpływem alkoholu 23-latka spowodowała zamieszanie na rondzie w Lubinie

Przez brawurową jazdę pod wpływem alkoholu, młoda 23-letnia kobieta naraziła na niebezpieczeństwo użytkowników ronda w Lubinie. Kierująca, będąc w stanie nietrzeźwości, wykonała ryzykowny manewr, który zaniepokoił innych kierowców. Jeden z nich zdecydował się zawiadomić o sytuacji odpowiednie służby. Działania kobiety zakończyły się na stacji paliw w Lubinie, gdzie została zatrzymana.

Za swoje nieodpowiedzialne działania, 23-letnia kobieta została ukarana za jazdę w stanie nietrzeźwości. W konsekwencji swojego nieodpowiedzialnego zachowania, kobieta straciła prawo jazdy. Ponadto, odpowie za swoje czyny przed sądem. Jednak to nie koniec jej problemów. Dodatkowo, kobieta musi liczyć się z konsekwencjami spowodowanymi przez wykonanie ryzykownego manewru na rondzie oraz kolizję na skrzyżowaniu.

Wszystko rozegrało się 3 grudnia, w niedzielę, około godziny piątej rano. Kierowca taksówki był świadkiem, jak kobieta siedząca za kierownicą toyoty wykonywała dziwaczny manewr na jednym z lubińskich skrzyżowań. Kiedy próbowała skręcić w lewo, nie trafiła na swój pas ruchu. Zamiast tego, wjechała na krawężnik, potem na przejście dla pieszych, niewiele brakowało, a uszkodziłaby sygnalizator świetlny.

Mimo to kobieta nie zatrzymała swojego pojazdu. Jechała dalej, mimo że była wyraźnie pod wpływem alkoholu. Ostatecznie jednak, jej jazda zakończyła się na stacji paliw w Lubinie. To właśnie tam interweniowali wezwani policjanci i zatrzymali pijaną kierującą.