Okrutna napaść na 26-latka we Wrocławiu. Służby apelują o pomoc w identyfikacji podejrzanych

Okrutna napaść na 26-latka we Wrocławiu. Służby apelują o pomoc w identyfikacji podejrzanych

Wrocławska policja intensywnie poszukuje osób, które mogą mieć związek z brutalnym atakiem na młodego mężczyznę. Incydent, w wyniku którego 26-latek został okaleczony, miał miejsce na początku listopada. W toku śledztwa funkcjonariusze opublikowali wizerunki osób, które mogą być powiązane z tą sprawą.

29 listopada, środa, Komenda Miejska Policji we Wrocławiu podała do publicznej wiadomości nagranie z monitoringu. Materiał zawiera obrazy osób poszukiwanych w kontekście napaści na młodzieńca, który doznał okaleczenia. Brutalny incydent wydarzył się w poniedziałek, 6 listopada na ulicy Peronowej we Wrocławiu.

– Podczas tego incydentu ofiarą stał się 26-letni mężczyzna. W tej sprawie funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław-Stare Miasto przeprowadzili szereg czynności operacyjnych i ustaleń, które niestety do tej pory nie doprowadziły do zatrzymania sprawców – informuje młodszy aspirant Rafał Jarząb z KMP we Wrocławiu. Dodaje, że policja publikuje wizerunki osób, które mogą mieć bezpośredni związek ze sprawą lub dysponować ważnymi informacjami dotyczącymi tego zdarzenia i jego sprawców.