Pracownik sklepu staje się złodziejem – niezwykły przypadek włamania w Jeleniej Górze

Pracownik sklepu staje się złodziejem – niezwykły przypadek włamania w Jeleniej Górze

Właściciel sklepu usytuowanego w Jeleniej Górze na Dolnym Śląsku zgłosił na lokalną komendę policji, że jego placówka padła ofiarą włamania i kradzieży. Sprawą zajął się zespół funkcjonariuszy miejscowej jednostki, którzy ekspresowo doprowadzili do zatrzymania sprawcy. Gdy jednak okazało się, kim jest złodziej, wszyscy byli w szoku.

Incydent miał miejsce pod koniec listopada tego roku w mieście Jelenia Góra. W momencie, gdy właściciel sklepu zorientował się, że ktoś dokonał kradzieży, natychmiast powiadomił odpowiednie służby o zaistniałym zdarzeniu.

Funkcjonariusze operacyjni z drugiego komisariatu policji w Jeleniej Górze podjęli natychmiastowe działania. Rozpoczęli od zebrania wszelkich dostępnych informacji i analizy nagrań z kamer systemu monitoringu sklepu. Dzięki tym czynnościom, mogli szybko wytypować i rozpoznać osobę podejrzaną o włamanie i kradzież.

Gdy jednak policjanci zatrzymali 35-letniego mężczyznę, wszyscy byli zaskoczeni. Sprawca okazał się być pracownikiem sklepu, który dokonał kradzieży! Mężczyzna, korzystając z zaufania swojego pracodawcy i mając dostęp do kluczy od sklepu, postanowił wykorzystać nieobecność szefa i włamać się do placówki. Bez żadnych wyrzutów sumienia, zabrał ze sobą gotówkę.