Przerażające zdarzenie w Chrzanowie – Mężczyzna atakuje kobietę nożem w nocy

Przerażające zdarzenie w Chrzanowie – Mężczyzna atakuje kobietę nożem w nocy

Według informacji podanych przez policję w Małopolsce, 24 stycznia miał miejsce straszliwy incydent w Chrzanowie, gdzie doszło do usiłowania zabójstwa. Kobieta padła ofiarą brutalnego ataku nożownika, który zadał jej ranę w okolicy szyi.

Tego samego dnia, niecałe pół godziny przed 22:30, dyżurny z komendy policji w Chrzanowie otrzymał zgłoszenie o poszkodowanej kobiecie w jednym z miejscowych mieszkań.

39-latek stanie przed sądem za próbę zamordowania swojej partnerki

Funkcjonariusze, którzy natychmiast zostali skierowani na miejsce, potwierdzili wiarygodność otrzymanych informacji i udzielili pierwszej pomocy poszkodowanej kobiecie. Zbadali sytuację i ustalili, że sprawcą była druga połówka kobiety. Mężczyzna w wieku 39 lat zaatakował ją nożem i zadał cios w okolicach szyi.

Sprawca został natychmiast aresztowany na miejscu zdarzenia przez funkcjonariuszy policji i osadzony w areszcie. Badanie alkomatem wykazało, że podczas ataku miał on we krwi 3 promile alkoholu. 26 stycznia, sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Za swój czyn 39-latek może otrzymać karę dożywotniego pozbawienia wolności.