Śmiertelne zdarzenie drogowe na krajowej "szóstce" – początkowe ustalenia służb porządkowych

Śmiertelne zdarzenie drogowe na krajowej "szóstce" – początkowe ustalenia służb porządkowych

Minioną środę na drodze krajowej o numerze 6, w pobliżu węzła Głobino, nastręczył tragiczny incydent drogowy. To właśnie tam doszło do poważnego wypadku, którego sprawcą był 70-letni mężczyzna za kierownicą samochodu marki Opel. Niestety, w wyniku tego zdarzenia jedna osoba straciła życie.

Naszym początkowym ustaleniom, według raportów policji, wynika że prowadzący samochodem marki Opel jechał w stronę Koszalina i niespodziewanie zjechał na pas ruchu prowadzący w przeciwnym kierunku, w stronę Gdańska. To spowodowało bezpośrednie uderzenie czołowe z nadjeżdżającym pojazdem marki Volkswagen.

W rezultacie tego zdarzenia, zarówno kierowca Opla jak i pasażerki zostały natychmiastowo przetransportowane do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Pomimo jednak usilnych starań personelu medycznego, jedna z pasażerek nie udało się uratować i niestety zmarła. Sprawą zajmuje się obecnie policja, która prowadzi pełne śledztwo w celu dokładnego zbadania wszystkich okoliczności związanych z tym tragicznym incydentem.