Niezwykła napaść i kradzież zegarków w Baniach Mazurskich

Niezwykła napaść i kradzież zegarków w Baniach Mazurskich

Przerażające wydarzenie, które miało miejsce w Baniach Mazurskich (województwo warmińsko-mazurskie), zaskoczyło lokalną społeczność. Trzy osoby w brutalnym stylu wtargnęły do domu swojego znajomego, skrzywdziły fizycznie mieszkańca i dokonały kradzieży kilku cennych czasomierzy. Na szczęście, agresorzy nie uniknęli kary i zostali zatrzymani przez policję.

Zdarzenie rozegrało się w piątkowy wieczór, a informacja o tym dotarła do dyżurnego komendy w Gołdapi. Zgłoszenie dotyczyło bezprawnego wtargnięcia do prywatnej nieruchomości na terenie gminy Banie Mazurskie.

Po dotarciu na miejsce, funkcjonariusze potwierdzili prawdziwość zgłoszenia. Ustalili, że napastnicy nie tylko wtargnęli do obcego domu, ale również zaatakowali jego mieszkańca i dokonali kradzieży kilku zegarków. Po uzyskaniu tych informacji, policjanci przystąpili do przeszukiwania okolicznej okolicy i niedługo po tym wpadli na ślad sprawców.

Dalsze działania w tej sprawie podjęli funkcjonariusze wydziału kryminalnego. Przeprowadzili skrupulatne oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczyli pozostawione przez napastników ślady. Dodatkowo przesłuchali świadków tego zdarzenia. Zebrane dowody pozwoliły na sformułowanie zarzutów. Jeden z podejrzanych będzie odpowiadał za naruszenie miru domowego i pobicie, natomiast jego 42-letni kompan za kradzież mienia. Wszystkie skradzione przedmioty zostały odzyskane przez policję.