Straszliwy wypadek na trasie Korfantów – Przydroże Wielkie. Trzy osoby nie żyją, jedna hospitalizowana

Straszliwy wypadek na trasie Korfantów – Przydroże Wielkie. Trzy osoby nie żyją, jedna hospitalizowana

W nocy, na szlaku pomiędzy miejscowościami Korfantów a Przydroże Wielkie w województwie opolskim, rozegrało się zatrważające wydarzenie drogowe. Prowadzący osobowy samochód marki Audi młody mężczyzna, z przyczyn nadal nieustalonych, utracił kontrolę nad pojazdem. Skutkiem tego było zjechanie przez niego do przydrożnego rowu i następnie zderzenie z drzewem.

W samochodzie znajdowało się czterech pasażerów. Niestety, ten fatalny incydent spowodował śmierć trzech z nich. Czwarta osoba została natychmiast przewieziona do najbliższego szpitala, aby otrzymać natychmiastową pomoc medyczną.

Na miejscu tej tragedii przez wiele godzin pracowali funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego oraz grupa śledcza służąca pod egidą nyskiej komendy. Na polecenie prokuratora, który również był obecny na miejscu zdarzenia, zarówno wrak pojazdu, jak i ciała ofiar zostały zabezpieczone do dalszych badań procesowych. Teraz policjanci, pod nadzorem prokuratury, będą próbowali ustalić dokładne okoliczności i przebieg tego tragicznego wypadku.