Szokujące zachowanie 52-latka w parku: eksponował swoje narządy, masturbując się przy obecności dzieci

Szokujące zachowanie 52-latka w parku: eksponował swoje narządy, masturbując się przy obecności dzieci

W Krakowie został niedawno zatrzymany mężczyzna w wieku 52 lat, który nieprzyzwoicie zachowywał się w publicznym miejscu. W jednym z miejscowych parków, przed oczami przechodzących kobiet oraz dzieci, bez skrępowania obnażał się i podejmował czynności seksualne. Za takie wykroczenia grozi kara do 3 lat więzienia.

Informacje o skandalicznym incydencie trafiły na komisariat kilka dni temu. Do dyżuru Komendy Miejskiej Policji w Krakowie wpłynęło zgłoszenie dotyczące mężczyzny średniego wieku, który w parku na terenie miasta nie tylko obnażał się, ale też masturbował na widoku mat z dziećmi. Kiedy słyszeli o tym policjanci, natychmiast wysłano patrole do miejsca, które zostało wskazane w zgłoszeniu. Kobieta, która zgłosiła sprawę, dostarczyła funkcjonariuszom opis wyglądu mężczyzny i poinformowała, że ten właśnie oddalił się z miejsca wydarzenia. Policji nie udało się jednak odnaleźć na miejscu osoby odpowiadającej podanemu rysopisowi.

Śledztwo w tej sprawie podjęli detektywi z IV Komisariatu Policji w Krakowie. Dzięki ich pracochłonnej pracy operacyjnej udało się zidentyfikować mężczyznę podejrzewanego o te czyny oraz zgromadzić dowody przeciwko niemu. W efekcie, 11 marca obecnego roku, 52-latek został aresztowany we własnym domu. Usłyszany zarzut dotyczył publicznego prezentowania swoich narządów płciowych i masturbacji w obecności dzieci poniżej 15. roku życia, co miało na celu zaspokojenie jego potrzeb seksualnych. Za takie przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.