Tragiczne wydarzenie na drodze powiatowej w Zembrach: 65-latek prowadzący rower zginął po potrąceniu przez samochód

Tragiczne wydarzenie na drodze powiatowej w Zembrach: 65-latek prowadzący rower zginął po potrąceniu przez samochód

Sytuacja związana z tragicznym wypadkiem, który miał miejsce w Zembrze jest intensywnie badana przez lokalną policję. W wyniku tego nieszczęśliwego zdarzenia, 65-letni mężczyzna stracił życie, po tym jak został potrącony przez samochód marki Toyota Avensis. Ze wstępnych ustaleń policji, wynika, iż za kierownicą pojazdu siedziała kobieta. Mężczyzna niestety, pomimo starań medyków, nie przeżył doznanego urazu i zmarł na miejscu.

Zgromadzone do tej pory informacje wskazują, że dramatyczne zdarzenie miało miejsce około godziny 20:00 poprzedniego dnia na jednej z dróg powiatowych w Zembrach. Analiza dowodów przeprowadzona przez szereg specjalistów sugeruje, że to 60-letnia mieszkanka gminy Trzebieszów, która znajdowała się za kierownicą Toyoty Avensis, uderzyła w mężczyznę idącego obok jezdni z rowerem. Ten tragiczny incydent skutkował śmiercią 65-latka, który odniósł ciężkie obrażenia.

Śledztwo w tej sprawie prowadzone jest pod nadzorem prokuratury przez łukowskich policjantów, którzy dokładnie analizują przebieg tego tragicznego wypadku. Funkcjonariusze między innymi ustalają prędkość, z jaką poruszała się kierująca samochodem oraz czy oświetlenie jej pojazdu było prawidłowe. Dodatkowo, zostanie ustalony sposób i kierunek poruszania się 65-latka tuż przed zdarzeniem.