Tragiczny wypadek drogowy kończy życie młodego policjanta – czołowe zderzenie osobówki z ciężarówką

Tragiczny wypadek drogowy kończy życie młodego policjanta – czołowe zderzenie osobówki z ciężarówką

W dniu 8.06.2024 r., w małej miejscowości Kąpie na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, miało miejsce zdarzenie drogowe o tragicznym przebiegu. Przykrym skutkiem tego incydentu była śmierć na miejscu 30-letniego funkcjonariusza policji z Tucholi, który poruszał się swoim osobistym samochodem. Postępowanie wyjaśniające okoliczności tego niefortunnego zdarzenia prowadzone jest przez funkcjonariuszy z Żnina pod nadzorem prokuratury.

Tragiczne wydarzenie miało miejsce w sobotę, dokładnie o godzinie 9:15, na terenie wspomnianej miejscowości Kąpie, leżącej w powiecie żnińskim. Na podstawie pierwszych ustaleń i obserwacji dokonanych przez interweniujących na miejscu funkcjonariuszy, można przypuszczać, że do wypadku doszło, gdy kierowca ciężarówki marki MAN niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu na łuku drogi. Następnie doszło do kolizji czołowej z prawidłowo jadącym samochodem osobowym marki suzuki vitara.

W wyniku tego dramatycznego zdarzenia, życie na miejscu stracił 30-letni policjant kierujący suzuki. Kierujący ciężarówką, 55-letni mężczyzna, został natychmiast przewieziony do najbliższego szpitala. Śledztwo prowadzone w tej sprawie ma na celu wyjaśnienie dokładnych okoliczności i przyczyn tego tragicznego zdarzenia.