Tragiczny wypadek w Kamionce: kierowca BMW zginął po zderzeniu z drzewem

Tragiczny wypadek w Kamionce: kierowca BMW zginął po zderzeniu z drzewem

W pobliżu miejscowości Kamionka, leżącej w gminie Morąg w województwie kujawsko-pomorskim, miał miejsce tragiczny wypadek samochodowy. Pojazd marki BMW, jadący zbyt szybko jak na panujące warunki drogowe, zderzył się z drzewem. Niestety, kierowca nie przeżył.

Do zdarzenia doszło 20 lutego, we wtorek, około godziny 16:30. Kierujący 37-letni mężczyzna poruszał się drogą powiatową numer 1211N w okolicach Kamionki. Według początkowych ustaleń policji, przyczyną wypadku był brak dostosowania prędkości do warunków na drodze przez kierowcę, co doprowadziło do utraty kontroli nad pojazdem.

Po tym, jak stracił kontrolę nad samochodem, mężczyzna zjechał na prawe pobocze i uderzył w drzewo. Akcja reanimacyjna prowadzona na miejscu niestety nie przyniosła oczekiwanego efektu i życia kierowcy nie udało się uratować. W wyniku tego tragicznego zdarzenia ruch na drodze, na której doszło do wypadku, był na pewien czas zablokowany. Obecnie policja intensywnie pracuje nad wyjaśnieniem wszystkich okoliczności tego wypadku.